-

Zawodnicy

A B C D F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z

Narciarstwo wodne

A

Andracki Dawid

Wiek: 25

Nr licencji: 99

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

B

Bagińska Monika

Wiek: 52

Nr licencji: 336

Klub: xxx

Benicewicz Piotr

Wiek: 27

Nr licencji: 490

Klub: Klub Żeglarski "REDA"

Bernatowicz Krzysztof

Wiek: 31

Nr licencji: 26

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

Bernatowicz Tomasz

Wiek: 32

Nr licencji: 20

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

Bieguński Sebastian

Wiek: 24

Nr licencji: 142

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Borysewicz Kamil

Wiek: 22

Nr licencji: 54

Klub: Augustowski Klub Sportowy "Sparta"

Brulińska Paulina

Wiek: 23

Nr licencji: 148

Klub: Uczniowski Klub Narciarstwa Wodnego

Brycka Weronika

Wiek: 24

Nr licencji: 158

Klub: Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu „BASZTA”

Buła Jakub

Wiek: 15

Nr licencji: 353

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Byczkowska Milena

Wiek: 18

Nr licencji: 254

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

C

Cybulski Jan

Wiek: 28

Nr licencji: 63

Klub: SLALOM

Cyl Ewelina

Wiek: 20

Nr licencji: 174

Klub: Augustowski Klub Sportowy "Sparta"

D

Dyjas Mateusz

Wiek: 27

Nr licencji: 273

Klub: Klub Żeglarski "REDA"

F

Flisiak Michał

Wiek: 27

Nr licencji: 19

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

G

Gaczkowski Przemysław

Wiek: 23

Nr licencji: 156

Klub: Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu „BASZTA”

Gadomski Paweł

Wiek: 20

Nr licencji: 246

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Gajdzik Oliwia

Wiek: 14

Nr licencji: 529

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Gajtkowski Daniel

Wiek: 20

Nr licencji: 108

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Galinowski Jan

Wiek: 25

Nr licencji: 55

Klub: Klub Sportowy "XSKI" Gliwice

Gębski Krzysztof

Wiek: 19

Nr licencji: 387

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Gogola Aleksandra

Wiek: 26

Nr licencji: 22

Klub: Klub Sportowy "XSKI" Gliwice

Gogola Anna

Wiek: 48

Nr licencji: 23

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Gogola Wojciech

Wiek: 20

Nr licencji: 34

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Grochowska Kinga

Wiek: 19

Nr licencji: 165

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Gruca Mariusz

Wiek: 53

Nr licencji: 492

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Gruca Martin

Wiek: 26

Nr licencji: 58

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Grzesiak Mateusz

Wiek: 19

Nr licencji: 160

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

H

Habera Karolina

Wiek: 18

Nr licencji: 253

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Haraburda Martyna

Wiek: 15

Nr licencji: 482

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Herve Henry

Wiek: 56

Nr licencji: 345

Klub: Uczniowski Klub Narciarstwa Wodnego

Hirchy-Żak Kamila

Wiek: 15

Nr licencji: 475

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

I

Ignatiuk Dariusz

Wiek: 27

Nr licencji: 335

Klub: Klub Sportów Wodnych "FARWATER"

J

Jaglewicz Krzysztof

Wiek: 20

Nr licencji: 96

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Janczuk Marta

Wiek: 26

Nr licencji: 77

Klub: SLALOM

Jaroszewska Izabela

Wiek: 20

Nr licencji: 360

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Jeruć Weronika

Wiek: 19

Nr licencji: 162

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

K

Kaczmarek Sławomir

Wiek: 20

Nr licencji: 483

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Kalisz Dawid

Wiek: 14

Nr licencji: 479

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Karwaj Maciej

Wiek: 20

Nr licencji: 405

Klub: Klub Sportów Wodnych "FARWATER"

Kazek Anna

Wiek: 30

Nr licencji: 32

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Kazek Dawid

Wiek: 28

Nr licencji: 28

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Kedrak Michał

Wiek: 36

Nr licencji: 685

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Kłos Adam

Wiek: 25

Nr licencji: 100

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Kochan Jakub

Wiek: 18

Nr licencji: 149

Klub: Ski Ride

Kochan Piotr

Wiek: 20

Nr licencji: 150

Klub: Ski Ride

Kochanowski Patryk

Wiek: 19

Nr licencji: 478

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Kompert Sara

Wiek: 18

Nr licencji: 256

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Konarska Patrycja

Wiek: 18

Nr licencji: 35

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Kowalczyk Krzysztof

Wiek: 20

Nr licencji: 137

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Kowalczyk Tadeusz

Wiek: 23

Nr licencji: 138

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Kowalski Paweł

Wiek: 43

Nr licencji: 272

Klub: Niezrzeszony

Krzywiński Mateusz

Wiek: 31

Nr licencji: 53

Klub: Augustowski Klub Sportowy "Sparta"

Kubiak Mateusz

Wiek: 26

Nr licencji: 29

Klub: Klub Żeglarski "REDA"

Kubiak Natalia

Wiek: 24

Nr licencji: 000528

Klub: Klub Żeglarski "REDA"

Kucharik Martin

Wiek: 37

Nr licencji: 380

Klub: Klub Sportowy Manta

Kunkiewicz Monika

Wiek: 20

Nr licencji: 0000

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Kuprewicz Gabriel

Wiek: 26

Nr licencji: 329

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Kurczyńska Olga

Wiek: 31

Nr licencji: 74

Klub: Ski Ride

Kurnik Konarska Beata

Wiek: 41

Nr licencji: 288

Klub: Klub Żeglarski "REDA"

Kusiak Ada

Wiek: 24

Nr licencji: 24

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

Kuźbiel Aleksandra

Wiek: 23

Nr licencji: 88

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Kwapień Mariusz

Wiek: 29

Nr licencji: 82

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

L

Lasecka Wiktoria

Wiek: 11

Nr licencji: 568

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Lasecki Filip

Wiek: 20

Nr licencji: 000512

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Ledwarowska Agnieszka

Wiek: 25

Nr licencji: 38

Leniec Katarzyna

Wiek: 22

Nr licencji: 144

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Leniec Mariusz

Wiek: 49

Nr licencji: 143

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Leszczyński Artur

Wiek: 21

Nr licencji: 484

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Liese Gabriela

Wiek: 16

Nr licencji: 393

Klub: Ski Ride

Liese Maciej

Wiek: 40

Nr licencji: 358

Klub: Ski Ride

Lipski Łukasz

Wiek: 25

Nr licencji: 61

Klub: SLALOM

Ł

Łata Dominik

Wiek: 19

Nr licencji: 212

Klub: Klub Sportowy "XSKI" Gliwice

M

Marcinkowski Kamil

Wiek: 31

Nr licencji: 47

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

Markowski Paweł

Wiek: 35

Nr licencji: 395

Klub: Ski Ride

Mazany Jan

Wiek: 18

Nr licencji: 214

Klub: Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu „BASZTA”

Mazurkiewicz Justyna

Wiek: 27

Nr licencji: 30

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Mieloch Bartosz

Wiek: 17

Nr licencji: 477

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Milewski Maciej

Wiek: 28

Nr licencji: 83

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Młynarski Konrad

Wiek: 26

Nr licencji: 75

Klub: SLALOM

Molenda Magdalena

Wiek: 21

Nr licencji: 91

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Morzydusza Adrianna

Wiek: 19

Nr licencji: 213

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Morzydusza Krzysztof

Wiek: 44

Nr licencji: 435

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Morzydusza Tomasz

Wiek: 26

Nr licencji: brak20

Klub: Klub Nart Wodnych JAN-SKI

Mrozek Krzysztof

Wiek: 28

Nr licencji: 64

Klub: SLALOM

Muchajer Kamil

Wiek: 3

Nr licencji: 530

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

N

Naorniakowski Jacek

Wiek: 63

Nr licencji: 179

Klub: SLALOM

Naorniakowski Marek

Wiek: 31

Nr licencji: 62

Klub: Ski Ride

Naorniakowski Tomasz

Wiek: 35

Nr licencji: 76

Klub: SLALOM

Nowak Michał

Wiek: 23

Nr licencji: 516

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Nowakowski Jakub

Wiek: 16

Nr licencji: 485

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

Nowalski Karol

Wiek: 24

Nr licencji: 73

Nowicki Dawid

Wiek: 20

Nr licencji: 404

Klub: Klub Żeglarski "REDA"

O

Oborski Konrad

Wiek: 16

Nr licencji: 480

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Oronowicz Jakub

Wiek: 22

Nr licencji: 25

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

Otremba Anna

Wiek: 23

Nr licencji: 27

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Owczarek Jakub

Wiek: 14

Nr licencji: 328

Klub: Uczniowski Klub Narciarstwa Wodnego

P

Pawłowski Szymon

Wiek: 24

Nr licencji: 155

Klub: Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu „BASZTA”

Pękała Mateusz

Wiek: 15

Nr licencji: 330

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Pieczonka Bartosz

Wiek: 29

Nr licencji: 33

Klub: Klub Sportowy "XSKI" Gliwice

Piotrowska Małgorzata

Wiek: 27

Nr licencji: 109

Klub: Uczniowski Klub Narciarstwa Wodnego

Polaszewska Marta

Wiek: 20

Nr licencji: 265

Klub: Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu „BASZTA”

Polguj Piotr

Wiek: 70

Nr licencji: 251

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Polkowska Zuzanna

Wiek: 18

Nr licencji: 164

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Presz Jan

Wiek: 32

Nr licencji: 71

Klub: Ski Ride

Presz Wojciech

Wiek: 62

Nr licencji: 181

Klub: Ski Ride

Presz Zofia

Wiek: 26

Nr licencji: 180

Klub: Ski Ride

Puzynowski Piotr

Wiek: 55

Nr licencji: 151

Klub: Uczniowski Klub Narciarstwa Wodnego

R

Raczkowska Izabela

Wiek: 21

Nr licencji: 161

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Rębisz Zuzanna

Wiek: 14

Nr licencji: 432

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Rochowiak Agata

Wiek: 18

Nr licencji: 210

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Rochowiak Bartosz

Wiek: 28

Nr licencji: 154

Klub: Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu „BASZTA”

Rochowiak Jakub

Wiek: 21

Nr licencji: 157

Klub: Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu „BASZTA”

Rolak Łukasz

Wiek: 13

Nr licencji: 373

Klub: Ski Ride

Rutkowska Małgorzata

Wiek: 22

Nr licencji: 51

Klub: Augustowski Klub Sportowy "Sparta"

Rutkowski Jakub

Wiek: 30

Nr licencji: 52

Klub: Augustowski Klub Sportowy "Sparta"

Rytko Dariusz

Wiek: 48

Nr licencji: 177

Klub: Uczniowski Klub Narciarstwa Wodnego

Rytko Paweł

Wiek: 19

Nr licencji: 341

Klub: Uczniowski Klub Narciarstwa Wodnego

S

Sawczyk Patryk

Wiek: 17

Nr licencji: 488

Klub: Klub Żeglarski "REDA"

Sawicki Mikołaj

Wiek: 16

Nr licencji: 476

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Seweryn Łukasz

Wiek: 15

Nr licencji: 0001

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Sibicki Jakub

Wiek: 18

Nr licencji: 163

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Siedlarski Jakub

Wiek: 16

Nr licencji: 321

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Simiński Maciej

Wiek: 19

Nr licencji: 271

Klub: xxx

Smoleń Agata

Wiek: 32

Nr licencji: 21

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

Smoleń Jacek

Wiek: 29

Nr licencji: 46

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

Sobiecki Adam

Wiek: 44

Nr licencji: 000514

Klub: Ski Ride

Sobocińska Karla

Wiek: 19

Nr licencji: 72

Sobocińska Paula

Wiek: 22

Nr licencji: 37

Klub: Uczniowski Klub Narciarstwa Wodnego

Stępień Daniel

Wiek: 19

Nr licencji: 489

Klub: Klub Żeglarski "REDA"

Stysło Klaudia

Wiek: 21

Nr licencji: 249

Klub: Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna

Szafrańska-Rolak Justyna

Wiek: 41

Nr licencji: 374

Klub: Ski Ride

Szpulecki Jarosław

Wiek: 15

Nr licencji: 434

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Szpulecki Stanisław

Wiek: 17

Nr licencji: 433

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Szumski Seweryn

Wiek: 25

Nr licencji: 375

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Ś

Śniadecki Mikołaj

Wiek: 16

Nr licencji: 211

Klub: Żnińskie Towarzystwo Miłośników Sportu „BASZTA”

Środkowski Jakub

Wiek: 20

Nr licencji: 250

Klub: Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna

Świętek Paweł

Wiek: 23

Nr licencji: 31

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

T

Teodorowicz Jerzy

Wiek: 42

Nr licencji: 394

Klub: Ski Ride

U

Ufnal Kacper

Wiek: 19

Nr licencji: 372

Klub: Szczecinecki Klub Wakeboardingu i Narciarstwa Wodnego

Ułanowicz Olaf

Wiek: 26

Nr licencji: 103

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

W

Wałamaniuk Ksawery

Wiek: 14

Nr licencji: 406

Klub: Augustowski Klub Sportowy "Sparta"

Wąż Joanna

Wiek: 45

Nr licencji: 182

Klub: Augustowski Klub Sportowy "Sparta"

Wąż Krzysztof

Wiek: 19

Nr licencji: 175

Klub: Augustowski Klub Sportowy "Sparta"

Wędzicha Konrad

Wiek: 18

Nr licencji: 257

Klub: Klub Nart Wodnych Jaworzno

Wiaderny Mikołaj

Wiek: 19

Nr licencji: 266

Klub: Uczniowski Klub Narciarstwa Wodnego

Wnuk Magdalena

Wiek: 25

Nr licencji: brak21

Klub: Klub Nart Wodnych JAN-SKI

Wojdylak Dominika

Wiek: 17

Nr licencji: 487

Klub: Klub Sportowy Nart Wodnych SUNAL - PRZYJEZIERZE

Wolbach Kamil

Wiek: 23

Nr licencji: 491

Klub: Klub Żeglarski "REDA"

Woźniak Idalia

Wiek: 19

Nr licencji: 159

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

Wycisk Mateusz

Wiek: 13

Nr licencji: 664

Klub: Klub Sportowy "Zefir"

Z

Zaczyk Julia

Wiek: 20

Nr licencji: 57

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

Zaczyk Wiktoria

Wiek: 23

Nr licencji: 56

Klub: Szczeciński Klub Nart Wodnych "Ski-Line"

Zawadzki Erwin

Wiek: 21

Nr licencji: 107

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

Zawadzki Konrad

Wiek: 18

Nr licencji: 105

Klub: Uczniowski Klub Sportowy MOS Augustów

background